Współpraca/recenzje produktów

wtorek, 12 lutego 2013

! wpis zawiera lokowanie produktu !

 

Żujecie gumę? Bo ja tak i to od zawsze. Pomaga mi ona utrzymać moje zęby i jamę ustną w czystości, w czasie i miejscu, gdzie niestety nie mogę chwycić za szczoteczkę.

Żuję po każdym posiłku, a nawet czasem "ot tak".

Uwielbiam wszystkie gumy miętowe, chociaż nie ukrywam, że po jedną sięgam częściej. Też tak macie? Zresztą w diecie Dukana, żucie gumy, pozwoliło mi na początku zwyciężyć z napadem głodu (wiem wiem, że w Dukanie nie ma napadów, ale moje pierwsze podejście było niestety złe, gdyż nie poznałam dokładnie wszystkich wytycznych ;))  czy z niesmakiem w buzi, bo zjedzeniu "entego" jogurtu naturalnego ;)


Jakiś czas temu, dostałam paczuszkę od firmy Wrigley - dziękuję! Zawartość tej paczki uzupełniła moje zapasy na jakiś czas.

Zresztą zobaczcie sami:

 

Jestem mile zaskoczona zawartością - jeszcze raz dziękuję!!!

Żeby nie było, że tylko się chwalę, napiszę kilka informacji, dlaczego należy żuć gumę, po każdym jedzeniu.

Po pierwsze - pobudzenie śliny.

Badania dowiodły, że żucie bezcukrowej gumy, np. ORBIT®, pobudza produkcję śliny nawet 10-krotnie.1. W tym samym czasie skład śliny zmienia się, czyniąc ją bardziej skuteczną w neutralizowaniu kwasów osadu nazębnego i remineralizacji zębów.

 Po drugie - neutralizacja kwasów osadu nazębnego.

Częste przekąski pomiędzy posiłkami mogą prowadzić do obecności szkodliwych kwasów osadu nazębnego w jamie ustnej. Żucie bezcukrowej gumy ORBIT® przez 20 minut po jedzeniu i piciu zwiększa ilość dwuwęglanu w ślinie i pomaga pacjentom neutralizować te kwasy.

Po trzecie - zwiększona remineralizacja.

Żucie bezcukrowej gumy ORBIT® stymuluje ślinę, która jest źródłem tego samego rodzaju wapnia, fosforanów i grup wodorotlenowych, które występują naturalnie w zębach. Zwiększone wydzielanie śliny aktywnie zmniejsza demineralizację i poprawia stopień remineralizacji.

 

A Wy, jak dbacie o właściwe pH jamy ustnej po każdym posiłku ?
Stosujecie gumy do żucia Orbit ?

 Uwaga!
Copyright ˆ 2010-2013 by mrs.dukanowa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zdjęcia i przepisy umieszczone na tym blogu
są własnością autora i zabrania się kopiowania,
przetwarzania lub ich wykorzystywania
bez zgody autora.Make your own opis opis Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów